شلف اتاق کودک

شلف اتاق کودک را از کجا بخرم؟
1400/08/02
چرا ویترین نوزاد بخریم؟
1400/08/08

شلف اتاق کودک

ما همیشه چشم ‌انتظار راه‌ هایی نو هستیم تا رنگ، طرح و بافت‌ های سرزنده و با طراوت را به خانه ما بیاورند. در این بین، اتاق کودک جایگاهی خاص دارد. چه این فضا، نقش اتاق‌ خواب زیبای کودک را داشته باشد؛ چه یک اتاق بازی فوق‌ العاده باشد و چه حتی یک اتاق مطالعه.

راه‌ های مختلفی وجود دارد که سایه‌ های روشن و طرح‌ های سرگرم ‌کننده را مهمان این فضا می ‌کنند؛ بدون اینکه احساس کنید زیاده‌ روی کرده‌ اید! امروز می ‌خواهیم نگاهی به چند نمونه شلف اتاق کودک و قفسه‌ های شگفت ‌انگیزی بیاندازیم که فرم و کارایی را در اتاق مدرن کودک با هم ترکیب می ‌کنند.
شلف اتاق کودک، اغلب به واحدهای ساده و مدرن محدود می‌ شود که طرحی تمیز و خطوطی مستقیم دارند و همزمان کمی هم رنگ به اتاق می ‌آورند. در آخر می توانید از طریق همین سایت اقدام به خرید شلف اتاق کودک نمایید.

طرح‌های معاصر شلف اتاق کودک

قفسه باز در اتاق کودک به شما اجازه می ‌دهد که انباری قابل دسترس و نمایی دوست ‌داشتنی خلق کنید. به جای استفاده از کابینت محبوس یا قرار دادن سبد اسباب ‌بازی زیر تخت کودک از قفسه بهره ببرید تا محیطی سازماندهی شده و عاری از شلوغی ایجاد شود.

واقعاً ارزشش را دارد که کمی وقت صرف کنید؛ اسباب ‌بازی ‌ها، کتاب ‌ها و دیگر وسایل کودکتان را به‌ طور مرتب داخل قفسه بچینید. با استفاده از مدل‌ های معاصر، کنتراستی رنگی و بصری به وجود بیاورید.

بهترین چیزی که در مورد شلف اتاق کودک کلاسیک می توان گفت؛ این است که تا سالها به بچه های شما خدمت خواهند کرد. حتی بعد از بزرگ شدن کودک، در صورت نیاز از این قفسه ها در اتاق کار یا مهمان استفاده کنید. اگر به دنبال طراحی اتاقی هستید که همراه فرزندتان رشد کند؛ شلف اتاق کودک کلاسیک و ساده، بهترین گزینه برای شماست.

می توان در شلف اتاق کودک متفاوت بود

از خطوط ساده و صاف اتاق کودکتان خسته شده‌ اید؟ اگر یک نقطه داخل خانه ‌تان وجود داشته باشد که بتواند بار کنتراست هندسی را تحمل کند؛ جایی جز اتاق عضو کوچک خانواده ‌تان نیست! قفسه ‌هایی با اشکال هندسی مختلف انتخاب کنید که نه تنها تنوع را به اتاق اضافه می‌  کنند؛ بلکه یک نقطه کانونی چشمگیر نیز خلق می‌ کنند.

شلف اتاق کودک باز و شش ‌گوشه، طرفداران زیادی دارند و اگر رنگی روشن داشته باشند، نمایشی شگفت ‌انگیز به راه می‌ اندازند و نقطه‌ ای درخشان خلق می ‌کنند. قفسه‌ های بزرگ و گرد، قفسه‌ ای خارق‌ العاده برای اسباب‌ بازی‌ های نرم هستند. قفسه‌ های ساده و جعبه مانند را به‌ گونه‌ ای بچینید که نمایشی جذاب و سرگرم ‌کننده ایجاد کنند.

اگرچه قفسه‌ های باریک و شناور، نوعی مدرن گرایی ساده را به اتاق هدیه می ‌کنند اما اغلب گران هستند. راه‌ حل هوشمندانه ‌تر این است که به سایت هایی مراجعه کنید که شلف های ساده دارند. با خرید این شلف های ساده و تغییر آن ها می توانید زیبایی اتاق را چند برابر کنید.

البته این مجموعه امکانی را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید طرح و رنگ دلخواه خود را سفارش دهید.

تخت اتاق کودک، مسیری دور و دراز را پیموده است؛ از تخت‌ های ساده با چهارچوب فلزی گذشته که بسیار بلند بودند تا تخت‌ های امروزی که به صورت اشکال متنوعی مثل ماشین مسابقه یا قلعه طراحی می‌شوند. اگر تخت کودک شما خیلی بلند یا چند طبقه است؛ پله‌ ها را به ‌صورت قفسه طراحی کنید و از این فضا برای حفظ اسباب ‌بازی ‌ها بهره ببرید. گاهی سادگی بهترین راه پیش رو است.

بهترین شلف اتاق کودک

شلف اتاق کودک چند رنگ در اشکال و با روکش ‌های متنوعی عرضه می ‌شوند. طرحی را انتخاب کنید که همزمان دوام و جذابیت را به همراه بیاورد. زمانی که تم و رنگ اتاق کاملاً مشخص شد؛ قفسه‌ ای مناسب انتخاب کنید. این نوع شلف ها، تعاملی خوب با چراغ‌ خواب و دیگر لوازم دکوری خانه شما خواهند داشت.

پر فروش ترین شلف در این سایت، شلف ساده با رنگ سفید است زیرا هر سلیقه ای آن را می پسندد و با تمام رنگ ها ست می شود. تنها با یک کلیک یا تماس، شلف مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *