معرفی مدل های تخت کودک

ایمنی تخت نوزاد چگونه فراهم می شود؟
1400/07/03
راهنما و لیست خرید سیسمونی ارزان قیمت
1400/07/06

معرفی مدل های تخت کودک

معرفی مدل های تخت کودک یکی از مواردی است که به شما در آشنایی با تخت نوزاد و انواع آن کمک می کند. در سالهای اول زندگی، نوزاد کوچک شما ساعتهای زیادی را در خواب می گذراند و استراحت برای سلامتی او یک امر ضروری است. به همین دلیل باید بدانید چگونه از بین انواع مختلف تخت کودک و نوزاد مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

یکی از وظایف تولید کنندگان محصولات چوبی کودک و تولید کننده محصولات چوبی تخت نوزاد این است که هنگام خرید سیسمونی کودک به شما توضیحات لازم را ارایه دهد . تولید کننده محصولات چوبی کودک وِوُ در سایت خود تنوع تخت نوزاد را جای داده است و شما به عنوان یک خریدار می توانید با انواع مدل های تخت کودک آشنا شوید و بهترین خرید را داشته باشید.

در دوران بارداری و شاید در ماه های اول زندگی کودک، شما باید برای کودک خود برنامه ریزی داشته باشید و لباس وسایل کودک را به مرور آماده کنید. در میان اینها، تخت کودک نقش اساسی دارد. این یکی از عناصری خواهد بود که کودک شما بیشترین استفاده را از آن می کند و یک تخت کودک بر کیفیت زندگی او تأثیر می گذارد.

یکی از مهمترین خریدهایی که والدین جدید انجام می دهند ، تخت کودک آنها است. با این حال ، این می تواند سؤالات بیشتری را نسبت به انواع آن ایجاد کند. چه گزینه هایی وجود دارد؟ در ادامه به معرفی مدل های تخت کودک  میپردازیم تا انتخاب صحیح تری داشته باشید.

مشخصات مدل های تخت کودک

در میان جزئیات مختلفی که هنگام انتخاب یک تخت بچه باید در نظر بگیریم موارد زیر از مهم ترین آنهاست که هنگام مراجعه به  خرید محصولات چوبی کودک باید به آن توجه کنید.

  • اندازه
  • آسایش
  • امنیت
  • سازگاری با محیط های خانگی
  • طول عمر ( برای رشد کودک)
  • قیمت
  • مواد و کیفیت آن

معرفی مدل های تخت کودک و تخت کنار مادر کودک

همانطور که می دانیم تنوع تخت نوزاد زیاد است. یکی از انواع کاربردی تخت کودک ، تخت کنار مادر است. این تخت ها چند دستگیره دارند و ضلع کناری آنها به تخت مادر می چسبد.

این یک تخت بچه ایده آل برای ماه های اول زندگی  کودک است. کودک تماس لازم با مادر را از دست نمی دهد. این در حقیقت برای حفظ سلامتی کودک و مادر و استفاده از فرصت های خوابیدن برای هر دو ضروری است. نگرانی مادر کم می شود و نیاز های کودک همچون تعویض پوشک شبانه، شیر دادن در زمان های بی قراری و… برطرف می شود.

تخت کودک کنار مادر از نظر اندازه متوسط ​​است زیرا فقط در چند ماهگی برای نوزادان در نظر گرفته می شود. به طور کلی، آنها سیستمی دارند که به شما امکان می دهد آنها را به تختخواب خود وصل کنید و ارتفاع انها نیز قابل تنظیم است.

تنوع تخت نوزاد و معرفی گهواره کاربردی

امروزه یکی از معتبرترین گزینه ها از نظر انواع مدل های تخت کودک  برای نوزادان، تخت بچه کاربردی است. آنها علاوه بر ایمن بودن، در قسمت پایین تخت دارای کشو نیز هستند. نام دیگر این تخت ها، تخت کشویی کودک است .

تخت بچه کشویی یک روش عالی برای صرفه جویی در فضا و در نهایت هزینه است. وقتی بچه دارید، می فهمید که هر فضای ذخیره ای به ارزش وزن آن، طلا به شمار می رود. این تخت ها برای نگهداری لباس، پوشک و همچنین اسباب بازی ها ایده آل هستند. در حقیقت، تولید کننده محصولات چوبی تخت نوزاد این نوع تخت ها را برای جاگیری کمتر و نظم وسایل کودک تولید می کنند .

تنوع تخت نوزاد و تخت کلاسیک

در بین معرفی مدل های تخت کودک، تخت بچه کلاسیک یکی از گزینه های مناسب از گذشته تا حالا بوده است . در این حالت ما به گهواره چوبی کلاسیک مراجعه می کنیم که بارها از آنها دیده ایم. مزیت اصلی تخت کودک کلاسیک این است که آنها طول عمر زیادی دارند.

اگر قصد داشتن بیش از یک فرزند را دارید، مطمئناً خرید تخت کودک کلاسیک از تولید کننده محصولات چوبی کودک ارزش این سرمایه گذاری را دارد. مجموعه وِوُ تولید کننده انواع تخت چوبی کودک، ویترین کودک، صندلی راک، صندلی کودک، کمد کودک و شلف کودک در انواع طرح ها و کیفیت های گوناگون است. بدون شک تخت های جذابی در این سایت مشاهده خواهید کرد.

تخت کودک کلاسیک علاوه بر ایمن بودن، راحت است. بسیاری از آن ها دارای میله های قابل جابجایی هستند که به آن ها امکان تبدیل شدن به یک تختخواب را می دهد. بنابراین، تبدیل تخت فرزند شما از گهواره به یک تخت برای او لذت بخش تر خواهد بود. تولید کننده محصولات چوبی تخت نوزاد بدون شک انواع مختلفی از طرح های کلاسیک را به شما ارائه می دهد. این تخت نوزاد هیچ وقت قدیمی نمی شود.

برای کسانی که می خواهند نوزاد خود را جا به جا کنند، مدل های بسیاری تخت کودک کلاسیک  با چرخ وجود دارد. این به شما امکان می دهد تا گهواره کودک خود را بدون تلاش زیاد حرکت داده و از همه مهمتر، نوزاد شما از خواب بیدار نشود.

تنوع تخت نوزاد در تخت های تاشو

این نوع گهواره ها برای مسافرت ایده آل هستند. تخت بچه فولدینگ یا تاشو با لوله های تقویتی ساخته می شود که می توانید در هر زمان آن ها را جمع کنید. این نوع تخت ها در اندازه های مختلف وجود دارند. از گهواره های پرتابل که می توانید به راحتی حمل کنید تا گهواره سنتی که می توانید تنها در عرض چند دقیقه آن را جمع کنید.

تخت کودک قابل تبدیل از انواع مدل های تخت کودک

در حال حاضر می توانید گهواره هایی با ریل و سرهای جداشونده دریافت کنید که به یک تخت تبدیل می شوند. طرح های این تخت ها متفاوت است و در انواع مختلف وجود دارد.

تخت های کودکی موجود هستند که از همان تشک برای تشکیل یک تختخواب با صندلی پشت صندلی استفاده می کنند. یا گهواره های قابل تبدیل وجود دارد که شما فقط با جابجایی یا جدا کردن قسمت های آن می توانید به یک تخت یا مبل معمولی تبدیل کنید.

در این سایت نوعی از تخت تبدیل شونده وجود دارد که در هر سایتی نمی توانید مشابه آن را بیابید. این تخت ها مناسب نوزاد هستند و دارای نرده های محافظ و تعدادی کشو می باند. اما با بالاتر رفتن سن کودک خود می توانید نرده ها و کشوها را از تخت جدا کنید. به این ترتیب فضای تخت را می توان افزایش داده و برای خواب نوجوان مناسب کرد.

معرفی مدل های تخت کودک از نوع عملی

همانطور که از نام آن پیداست، جذاب بودن این تخت بچه به دلیل عملکردی بودن آن است. این تخت ها از چوب ها و متریال های بسیار با کیفیت ساخته شده اند ، که باعث می شود آنها به راحتی تمیز کرده، جا به جا کرده و سال های طولانی و برای کودکان بعدی خود از آن ها استفاده کنید.

شما می توانید از این نوع تخت نوزاد عنوان یک ابزار مخصوص بازی نیز برای کودک خود استفاده کنید. وِوُ یکی از بهترین تولید کننده محصولات چوبی کودک و تولید کننده محصولات چوبی تخت نوزاد است که محصولاتی با استانداردهای جهانی در اختیار شما می گذارد. با خرید از این سایت هرگز پشیمان نمی شود و روی سلامتی نوزاد خود سرمایه گذاری می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *