راهنمای خرید سیسمونی نوزاد دختر

نکات مهم خرید سیسمونی
1400/06/30
لوازم ضروری سیسمونی نوزاد
1400/06/30

راهنمای خرید سیسمونی نوزاد دختر

جشن سیسمونی یکی از جشن های ایرانی است که به مناسبت به دنیا آمدن نوزاد اول در هر خانواده ای گرفته می شود. در این جشن کلیه لوازم مورد نیاز نوزاد نظیر لباس و سرویس خواب و سرویس حمام و سرویس بهداشتی به شیوه ای زیبا در درون اتاق نوزاد چیده می شود و نیز جشن سیسمونی دخترانه و پسرانه با رسم و رسومات خاصی برگزار می شود.

جدیدترین مدل های سیسمونی نوزاد دختر با تزیینات زیبا

طرح و مدل وسایل در سیسمونی دخترانه و پسرانه با یکدیگر متفاوت است. مدل های سیسمونی برای نوزاد دختر با رنگ های زیبا و متنوع موجود هستند و شما می توانید بعد از خرید سرویس خواب باتوجه به رنگ آن نسبت به بقیه وسایل مورد نیاز برای نوزاد اقدام کنید چون سرویس خواب عمده ترین قسمت بودجه شما را در اختیار می گیرند.

برای خرید جدیدترین مدل های سیسمونی نوزاد دختر بهتر است سایت های مختلف را بگردید زیرا به روز ترین بازارها سایت های اینترنتی هستند. لازم به ذکر است که سیسمونی چوبی نوزاد هرگز تکرای نشده و از مد نمی افتند.

رنگ های سرویس خواب نوزاد دخترانه

سرویس خواب یکی از اساسی ترین وسایل در درون هر اتاق خوابی است که باید در هنگام خرید آن حساسیت های لازم را به خرج دهید. طرح سرویس خواب در زیبایی و جذابیت اتاق نوزاد تاثیر گذار است و بهتر است سرویس خواب دخترانه را از بین رنگ های روشن و زیبا نظیر بنفش و صورتی و قرمز و سایر رنگ های دخترانه انتخاب نمایید.

البته لازم به ذکر است که رنگ سفید نه تنها برای دختران بلکه برای پسران نیز مناسب است. همچنین رنگ سفید با تمام رنگ های گفته شده در بالا تطابق داشته و ست می شود. هرگز هم از مد نمی افتد.

طرح های جدید مدل لباس سیسمونی دخترانه

لباس یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای نوزادان و سیسمونی نوزاد دختر است که در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است. بهتر است لباس نوزادان را از جنس پارچه های نخی و نرم خریداری کنید زیرا در این دوران پوست نوزادان بسیار نازک و حساس است.

سعی کنید لباس های رنگی و غیر سفید بخرید تا در صورت لکه شدن جای آن بر روی لباس جلب توجه نکند. همچنین لباس های رنگی نوزاد شما تاثیر بسیار مثبتی در روحیات او می گذارد.

وسایل ضروری برای سیسمونی نوزاد دختر

علاوه بر سرویس خواب و لباس برای جشن سیسمونی باید وسایل ضروری دیگری را نظیر پستونک و تب سنج و کرم ها و شوینده های بهداشتی و پیش بند و سرویس حوله حمام و پوشک و سرویس غذا خوری و کالسکه و شیشه شیر و… را خریداری کنید که چیدمان هر یک از این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است.

این وسایل ضروری را باید در مکان های مناسب قرار دهید تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. البته از اقلام مورد نیاز دیگر در سیسمونی نوزاد دختر، کمد و ویترین است. معمولا لباس ها و اقلام ضروری نوزاد را در کمد قرار می دهند.

البته تخت های سیسمونی نوزاد موجود در این سایت خود کمد دارند که برای زوجینی که فضای کافی در منزل خود ندارند بسیار مناسب است. البته با بزرگ شدن کودک خود و رسیدن او به سن نوجوانی می توانید کمد و کشوها را از تخت او جدا کرده و فضای تخت را افزایش دهید. این یعنی یک خرید با صرفه!

همچنین تخت های سیسمونی نوزاد در این مجموعه دارای حصارهای متحرک می باشند که امنیت نوزاد شما را حفظ کنند. این حصارها نیز با گذر زمان قابل جدا شدن از تخت می باشند. فاصله حصارها و نیز ابعاد تخت متناسب با استانداردهای جهانی و داخلی ساخته می شوند.

چیدمان و تزیین وسایل برای جشن سیسمونی نوزاد دختر

بعد از خرید وسایل شما باید با روش ها و ایده های جالب نسبت به چیدمان وسایل در درون اتاقی که برای فرزند خود در نظر گرفته اید اقدام کنید. بهتر است قبل از هر چیز محل قرار گیری سرویس خواب نوزاد را در درون اتاق مشخص کنید و سپس پرده اتاق نوزاد را نصب کنید. حال بعد از قرار دادن وسایل اولیه در درون اتاق نوزاد سایر وسایل ضروری را در درون اتاق نوزاد به شیوه ای مناسب و زیبا بچینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *